Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 18

Sony INZONE Buds Draadloze Game Oordopjes Zwart, , LET OP: 1 set oordopjes niet inbegrepen! Dit product is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruiken. De verpakking is beschadigd. Kavels van deze veiling worden alleen binnen Nederland en België verzonden door de opdrachtgever. De verkoper biedt 12 maanden verkopersgarantie aan. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Per kavel staat het bedrag aangegeven in de bijzonderheden en bij het uitbrengen van jouw bod. Kavels worden binnen 5 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.Let op! Adreswijzigingen zijn niet meer mogelijk na sluiting van de veiling. , Verplichting fabrikant: RE100Exacte kleuraanduiding: ZwartKleur: ZwartLaadingang: USB-CGewicht: 13 gFabrikant: SonyFabrikant nr.: WFG700NB.CE7Energievoorziening: Oplaadbare batterijLevensduur van de batterij: 12 hLand van herkomst: VietnamBreedte: 8.90 cmHoogte: 5 cmLengte: 13.30 cmFabrikantcompensatie: SonyProductveiligheid: Sony BelgiumDiameter bestuurder: 8.40 mmDraadloze transmissie: BluetoothHavenstijl: In OorIsolatie: GeslotenPlatform voor gokken: PS5 headsetSignaaloverdracht: DraadlozeType hoofdtelefoon: OordopjesUitgang: Virtuele omgevingUitrusting + functies: Het geluid dempenFrequentiebereik: 2400 - 2483,5 MHzImpedantie: 32 Ω (ohm)Address of Responsible Economic Operator in... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl

Andere interessante kavels