Zeer fraaie kleine Handycam van Sony in werkende staat. De camera werkt perfect.Geen gebruikssporen. De camera heeft geen ingebouwde harde schijf - opnames moeten op een SD kaartje worden opgeslagen- Daarom is een 8 GB SD kaartje bijgevoegdIncl. lader met snoer en accuIncl. tasje