Forse 'Delftse' dekselvaas, Maastrichts aardewerk, handbeschilderde kwaliteit.Onder andere rondom gedecoreerd met 4 vogels.Vervaardigd in de periode 1920-1950.De conditie is uitstekend. Geen schilfers, geen haarlijnen.Hoogte 41 cm.Diameter 24 cm.