Set van 3 tabatières in hardsteen - China - begin 20e eeuwReliëfdecor, 2 hengsels.Ontbreekt een dop.Hoogte - 5,3 cm, 5,5 cm, 6 cm.Kleine gebruikssporen, kleine barstjes - zie de foto's.