Een prachtige, zeer zeldzame kleuragate natuurlijke ontworpen kralen talisman borststuk uit de oude Zijderoute, Centraal-Aziatische cultuur.Eerste millennium na Christus.In goede staat. Het is in een trommel schoongemaakt en opnieuw gepolijst, zodat het oppervlak glanzend en glad is, maar de mooie antieke patina is bewaard gebleven. Origineel, oud, met de hand gesneden, gebeeldhouwd, geboord en geslepen. Sporen van gebruik en ouderdom op het oppervlak.Aangekocht in 2005/Parijs door Dr. Zelnik op de lokale kunstmarkt.Belangrijke informatie :De verkoper garandeert dat hij gerechtigd is om deze partij te verzenden.Vanwege de ingewikkelde culturele wetten kunnen wij dit artikel niet buiten de EU of naar de Verenigde Staten verzenden.HerkomstDit item komt uit de verzameling van Dr. Zelnik, voortgekomen uit meer dan 50 jaar verzamelen.Voormalig diplomaat, verzamelaar van Aziatische kunst, onderzoeker.PublicatiesMeer dan 20 essays over de politiek en economie van Zuidoost-Azië, presentaties op internationale conferenties.Mede-auteur van 10 albums en boeken over Zuidoost-Aziatische kunst.