Een prachtig exemplaar gesigneerd door Thomas Mann van zijn grote roman Doktor Faustus. Het boek zit goed in de band. De omslag heeft de gebruikelijke gebruikssporen gezien de leeftijd van het boek.Achterin het boek staan potlood aantekeningen en is een krantenrecensie vanuit die tijd los bijgevoegd. Ik heb het boek toentertijd verkregen via het bekende en gerenommeerde ‘The Abbey Bookshop’ 29, rue de la Parcheminerie, 75005 Paris, France.