Thuyawortel gefineerde sieradenkist met gezwarte randen. Het interieur met blauw velours van later datum. Inclusief sleutel. In goede staat. Kleine beschadigingen en restauraties over het geheel. Het slot is niet of nauwelijks werkend. Zie ook de foto’s die deel uitmaken van de omschrijving. Kavel wordt aangetekend verstuurd.