Houten sieradendoos uit Afrika, zeer fraai gesneden kunstwerk.Deksel sluit goed af, mooie doos, een sieraad voor op uw tafel!Datering omstreeks jaren 50 vorige eeuw. Conditie is zeer goed, normale leeftijd ouderdom sporen.Zie alle foto's s.v.p. zij maken deel uit van de omschrijving.Het kunstwerkje word in een stevige doos verzonden.