Elegant antiek juwelenkistje uit de Napoléon III-periode, daterend uit de tweede helft van de 19e eeuw.De hexagonale vorm; hij is gemaakt van brons en versierd met dikke, gebogen glazen wanden rondom de hele omtrek, evenals op deksels.Het interieur is voorzien van de originele roze gestikte zijde, dat getuigt van zijn authenticiteit.Het voorwerp rust op vier gegoten poten en heeft een opening door een scharnierend deksel dat perfect functioneert.Charmant antiek decoratief object, ideaal voor collectie of presentatie van kleine kostbare voorwerpen of een juwelenkistje.Goede algemene staat van conservering voor een oud voorwerp, met normale slijtage van het vergulden en tijdsporen op de binnenbekleding.Geen gebroken of gescheurd glas, zie de foto's, ze maken deel uit van de beschrijving.10 x 5 x 6 cm