Hallo, ik presenteer u dit prachtige assortiment Berberse sieraden, Kabyle.- een klein paar oorbellen, positief getest met een proefsteen- een kleine broche, eveneens in zilver.- een halsketting van een legering, been...- een armband van legering, ontbreekt de veiligheidsketting. (Volgens mij nieuwer)- een armbanddoos (hoogte 4 cm).Allemaal zijn ze geëmailleerd met felle kleuren; sommige zijn beschadigd door normale slijtage.Prachtig lot, bekijk de foto's, bedankt