Siep van den Berg (Tirns, January 14, 1913 - Amsterdam, October 27, 1998) Origineel gesigneerd werk op papier van Siep van den Berg. Titel: - Abstracte compositie Afmeting: 18 x 13 cmGesigneerd rechtsonder en gedateerd 30 5 60 of andere datumIngelijst met omlijsting en zuurvrij passe-partoutAfkomstig uit de nalatenschap van Siep van den Berg. Authenticiteit gegarandeerd. Het kunstwerk verkeert in zeer goede staat.Verzending geschiedt met track & trace en wordt zorgvuldig verpakt. Bij een verkoopprijs boven de €200,- wordt het werk aangetekend en verzekerd verstuurd.Let op: de omlijsting wordt kosteloos meegeleverd, maar maakt geen onderdeel uit van het aangekochte kunstwerk.