Een zeer brede, opvallende houten winkeldisplaykast 商店展示箪笥 (shôten tenji’dansu) in twee secties, afgewerkt in een levendige karmijnrode lak. Volledig gerestaureerd, schoongemaakt en gewreven in Japan.Het frame en de zijpanelen zijn vervaardigd uit kostbaar Japans hinoki-cypershout, terwijl de voorpanelen van keyaki (zelkova – Japanse eik) zijn gemaakt. Het hele kastje is gelakt in een aantrekkelijke Shunkei-stijl rode lak, die nog steeds de prachtige natuurlijke nerf van het hout laat zien.Het bovenste gedeelte bevat twee paren schuifdeuren, elk voorzien van glazen panelen.Het onderste gedeelte is uitgerust met tien lades in verschillende maten en twee paar schuifdeuren met keyaki-panelen, waarvan één paar ook versierd is met latwerk. De lades zijn voorzien van stevige ijzeren warabite-achtige hengsels.Periode: Japan – late Meiji-periode / Taishô-periode (eerste kwart 20e eeuw).Afmetingen: Hoogte 174,4 cm (T 87,9 cm, B 86,5 cm), Breedte 176,5 cm, Diepte 45,5 cmHet kabinet verkeert in zeer goede staat met enkele restauraties en kleine sporen van slijtage die passen bij de leeftijd. Raadpleeg de foto's voor een gedetailleerde staat van het object.Bij verzending zullen wij een certificaat van echtheid toevoegen.