Champagnekoeler, wijnkoeler verzilverd van het merk Sheratonn ItaliëItaliaanse zilverfabriek die veel produceerde in het midden van de 20 ste eeuw , jaren 60 en 70In zeer goede staatOnderaan gemerkt Sheratonn, argentierie in bresciaHet is een breder model dat geschikt is voor 2 champagneflessen of 3 wijnflessenZie ook foto´sZorgvuldige verpakking en verzending met track en trace