Shepard Fairey (OBEY) – “Vrede en Rechtvaardigheid” – 2022Gesigneerde en genummerde zeefdruk.Oorspronkelijk werk van Shepard Fairey, een belangrijke figuur in de street art en het hedendaagse geëngageerde kunst.Vrede en Rechtvaardigheid• Jaar: 2022• Techniek: zeefdruk (screen print)• Formaat: 18 × 24 inch (≈ 46 × 61 cm)Editie: beperkt tot 500 exemplarenHandtekening: met de hand ondertekend en genummerd door de kunstenaar.Staat: mint condition• Herkomst : eerste eigenaar• Bewaring: plat opgeslagen, niet-roker omgeving• Verzending: professionele verpakking, veilige verzendingIconisch werk van Shepard Fairey op het gebied van politiek en sociaal werk, dat krachtige iconografie combineert met een universele boodschap van vrede en rechtvaardigheid.