Shepard Fairey (OBEY) – Andy Warhol 'Warhol Collage (Zilver)' – gesigneerde zeefdruk, beperkte oplage van 300 stuksShepard Fairey (OBEY)Andy Warhol – “Warhol Collage (Zilver)”Prachtige originele zeefdruk van Shepard Fairey die hulde brengt aan Andy Warhol, een belangrijke figuur in de Pop Art.Dit werk combineert een iconisch portret en grafische motieven die kenmerkend zijn voor de OBEY-wereld, in een krachtige en eigentijdse compositie.• Techniek : Zeefdruk (screen print)• Ondersteuning : Dik papier Speckletone Cream• Afmetingen : 18 × 24 inch (≈ 46 × 61 cm)• editie: beperkte en genummerde oplage 244/300Handtekeningen :Met de hand ondertekend door Shepard FaireyTweede handgeschreven handtekening 'KB' (duidelijke, aparte tegenondertekening zichtbaar)• Staat: uitstekend / mint, nooit ingelijstDe gepresenteerde foto's komen precies overeen met het exemplaar dat te koop wordt aangeboden.ConserveringKunstwerk zorgvuldig plat bewaard, in een niet-rookomgeving.VerzendingProfessionele en veilige verzending in een stevige buis, met geschikte beschermingen voor papieren kunstwerken.