Shepard Fairey aka ObeyMaak Kunst, Geen OorlogHandondertekend en gedateerd door Shepard FaireyAfmetingen in inches 24 x 36 of 60,96 x 91,44 cmGeen certificaat van echtheid wordt verstrekt voor open edities.Het jaar van publicatie kan afwijken van dat van de foto's.Zeer goede staat, nooit ingelijst.Verzending in een buis, opgerold in zijdepapier.Shepard Fairey is een van de grote namen in de street art, zoals Banksy - Kaws - Jef Aerosol - Seth - Vhils - Zlotykamien - André Saraiva - Bambi - Jérôme Mesnager - Add Fuel - Invader - Kai and Sunny - DFace - RNST - Parra - Onemizer - Dillon Boy - Bordalo II - Jonone - Cope 2 - Seen - Ben Eine - Pure Evil - Blek le Rat - Chevrier - Kaws - Orlinski - Damien Hirst - Tamara Alves - Felipe Pantone - Murakami - Dran - Rero - Tania Mouraud - Hopare - Koons - Os Gemeos - Fin Dac - Snik - Goin - Bambi - Swoon - Basquiat - Faile.