Een charmant keramisch beeldje in Art Nouveau-stijl dat een liggende vrouw tussen bloemen afbeeldt.De figuur kenmerkt zich door vloeiende lijnen en fijne bloemmotieven, kenmerkend voor de Art Nouveau-esthetiek. Deze decoratieve sculptuur dateert uit de 20e eeuw en verkeert in goede staat, met slechts enkele kleine ouderdomssporen.Een prachtig verzamelobject voor liefhebbers van Art Nouveau, figuratieve keramiek en romantische decoratieve kunst.