Een schitterende set antieke Franse lelie lampen uit de begin jaren van de vorige eeuw.De voet is gemaakt van natuursteen in een hele mooie vormgeving en is prachtig gedecoreerd met bladgouden motieven.De messing/koperen kolom draagt fantastische prachtig gedetailleerde Franse lelies waarin in de bloem een messing/porseleinen fitting huist. De lampen hebben een prachtig rijk doorleefd patina verkregen door 100 jaar tijd. Dit geeft een fantastisch cachet!Het natuursteen heeft kleine, niet storende, chips door gebruik en leeftijd. Een kenmerk van authenticiteit.Deze unieke zeldzame antieke lampen verkeren in een hele mooie staat! Beide lampen zijn professioneel voorzien van nieuwe elektrische bedrading, stekkers en schakelaars.Een buitenkans voor de connaisseur!Afmetingen:Hoogte 52,5 cmBreedte 20 cmVoet 14 x 10,5 cmFitting E14Snoer met schakelaar 170 cmGewicht 3,5 kg per lampWordt zorgvuldig verpakt verzonden.