Set van 2 oude religieuze figuren van metaal.Set bestaande uit twee oude religieuze figuren in zwaar metaal (waarschijnlijk brons of bronslegering).Jezus Christus (Corpus Christi)• hoogte : 20 cm• Envergure: 18 cm• Diepte: ca. 2 cm• Gewicht: 910 gBevestigingsgaten aan de achterkant• Staat: goede oude staat, natuurlijke patina, geen moderne restauratie waargenomen.Putto / ange• Hoogte : 15 cm• Gewicht : 570 gGaten voor bevestiging aan de achterkant• Staat: slijtage en patina die overeenkomen met de leeftijd.Periode: einde van de 19e eeuw – begin 20e eeuw (ca. 1880–1920)Oorsprong: West-Europa, waarschijnlijk Frankrijk (mogelijk Italië).