Prachtige partij van 100 karaat (20 g) natuurlijke amethist cabochons in paars.De partij bestaat uit 26 cabochons met een ovale vorm en in verschillende maten.Herkomst: Afrika.Ideaal voor verzamelaars van edelstenen en/of het maken van sieraden.Geen minimumprijs voor dit prachtige lot Amethist!Pakket verzonden via colissimo met tracking.Douanekosten voor rekening van de koper.Persoonlijke referentie: Améthyste A162-7