Een set grote indrukwekkende high-end kasteel tafellampen uit de jaren 80 van de vorige eeuw.Deze schitterende hoge blikvangers hebben een prachtige vormgeving en zijn volledig in zijdeglans zilver.Strak afgewerkt en voorzien van een ruim bemeten stabiele voet van maar liefst 17,5 x 17,5 cm!Gecompleteerd met schitterende kostbare vierkante zilverkleurige lampenkappen. Nieuwstaat.Deze als set zéér zeldzame lampen verkeren in een uitstekende staat en komen goed tot hun recht in de ruimere luxueuzere interieurs, zowel in een zakelijke- als privé omgeving.Afmetingen:Totale hoogte 69,5 cmHoogte kolom 58 cmVoet 17,5 x 17,5 cmLampenkap 30 x 30 cmHoogte kap 16 cmFitting E27Snoer met schakelaar 140 cmGewicht 3,4 kg per lampWordt zorgvuldig verpakt verzonden.