Origineel ontwerp van Claude Serre (1938 - 1998)Kom op, scheidsrechter - originele bladzijde gepubliceerd in 1991;Tekening gepubliceerdGesigneerde originele prentformaat 21 x 29 cmTechniek: encre de Chine en aquarelle op papier Canson.Verkocht met certificaat van echtheid.Tekening over het thema sport en voetbal, sport is een van de klassieke thema's die SERRE heeft geïllustreerd in zijn albums. Hier wordt de scheidsrechter gedragen door de supporters van een team, wat doet denken aan zijn integriteit...De tekeningen uit de jaren 90 zijn zeldzaam. Deze wordt door zijn familie te koop aangeboden.Claude Serre is een Franse tekenaar. Claude Serre staat bekend om zijn perscartoons en humoristische albums, maar hij heeft ook werken gemaakt op het gebied van lithografie, illustratie, gravure, glas-in-lood en fantasietekening.Zorgvuldige, snelle en verzekerde verzending.