Sergei FILITOV, geboren in 1964Kunstenares met groot talent en belangrijke resultaten (Parijs, Genève, Madrid, Londen). Neemt deel aan grote internationale kunstbeurzen in de Verenigde Staten, China en Europa.- Winterzon in het hart van het besneeuwde bos - Schaduwen op de sneeuw - onderaan rechts gesigneerd en op de achterzijde getiteld, origineel werk, olieverf op doek 60x45cm, gespannen op een lijst.De werken zijn veelal aanwezig in privégalerijen en -musea in Rusland, Italië, de VS, het Verenigd Koninkrijk en China.Een door de kunstenaar ondertekend certificaat van echtheid wordt overhandigd aan de koper.Snelle en veilige verzending wereldwijd: UPS, FedEx, DHL.Gemakkelijke levering in China. We hebben een kantoor in Shanghai.