Sennheiser MD 412 – Vintage dynamische microfoon met statief (Made in Germany)Aangeboden: een originele Sennheiser MD 412 dynamische microfoon, een klassiek model uit de jaren ’60/’70, speciaal ontwikkeld voor gebruik met toenmalige bandrecorders.Deze microfoon staat bekend om zijn karakteristieke ontwerp en degelijke Duitse bouwkwaliteit.Dynamische microfoonGeschikt voor lage én middenimpedantieVoorzien van vaste DIN-aansluitingOmschakelbaar van “Music” naar “Speech”, waarmee het proximity-effect bij spraak wordt onderdruktOorspronkelijk bedoeld voor bandrecorders en spraak-/muziekopnamesAccessoiresOrigineel plastic tafelstatiefBijzonder, model-specifiek klemmechanisme (typisch voor dit type)Cosmetisch in goede vintage staat, met normale gebruikssporen passend bij de leeftijdGeen zichtbare breuken of zware beschadigingenExtra informatieGemarkeerd: MD 412 – Made in GermanyInteressant voor verzamelaars van vintage audioapparatuur, Sennheiser-liefhebbers of retro studio-/decoratief gebruikZie foto’s voor een volledige indruk van de staat en details — deze maken integraal deel uit van de beschrijving.