Prachtig Zuid-Duits houten beeld. Het beeld is van top kwaliteit en is zeker aan een goede beeldhouwer toe te schrijven. Geschatte periode tussen 1700-1750. Het beeld is gemerkd aand mantel. ( zie foto’s) Ik heb het beeld in de provincie Beieren gevonden. Het beeld stelt Sint-Ferdinand ( Ferdinand III van Castilië / 1199-1252) voor. De handen en het zwaard zijn deels gerestaureerd geweest. De aangegeven hoogte is inclussief het uiterste van het zwaard. Het beeld wordt goed ingepakt bij verzending. Succes !