Exclusieve vol bronzen kandelaren set van twee papegaaien.Deze stijlvolle kaarsenhouders zijn tot in de puntjes bewerkt. Voorzien van brons stempel en gesigneerd. Zie de vele foto s voor sfeer en beleving. Prachtig voor in uw woonkamer als tafeldecoratie. Met de kerst voor de deur kan u uw kersttafel helemaal afstijlen met deze bijzonder mooie kandelaren. Afmetingen hoog 31 cm breed 12 cm diep 12 cm.Handmatige meting, er kan een fout zijn van ongeveer 1 cm. Word keurig verpakt.