Prachtig stel vermoedelijk muzikanten. Ze dateren vanuit de 17e eeuw (1600-1650). Vermoedelijk Italiaans maar het kan ook meer Oost-Europees zijn. Het stel is zeer decoratief en authentiek. De voet is later bijgezet. Ideaal voor verzamelaars of liefhebbers. Succes !