Prachtig beeld van vermoedelijk Mozes. Het gaat om waarschijnlijk een Spaans of Frans beeld. Het beeld is afkomstig uit Frankrijk. Oude restauraties (handen) m met nieuwe polychromie. Zeer mooi beeld goed snijwerk en zeer monumentaal.Succes !