Prachtig houten beeld van Maria of Maria Magdalena. Vermoedelijk Italiaans of Spaans, 18e eeuw. Het zal een onderdeel zijn geweest van een beeldengroep die in scène van een Christelijk tafereel voorstellen. Het beeld heeft een mooie dynamiek en uitstraling. Het beeld presenteert mooi op een hoogt van ongeveer 50cm boven de grond. Ideaal voor liefhebbers of verzamelaars antieke religieuze kunst. Het beeld kan verzonden worden en wordt goed ingepakt bij verzending. Succes !