Prachtig laat gotische beeld van Maria met kind. Het is een tipisch beeld dat afkomstig is uit de Nederrijn omgeving Noordrijn-Westfalen. Zeer mooi beeld van heel goede kwaliteit. Het beeld heeft een prachtige uistraling met polychromie vermoedelijk uit de 19e eeuw. Dit is persoonlijk een van mijn mooiste beelden. Ideaal voor verzamelaars of liefhebbers .Het beeld wordt goed ingepakt bij verzending.Succes !