Prachtig teracotta beeld. Geschatte periode tussen 1780-1830. In de stijl van de Vlaamse beeldhouwer Jan Frans van Geel (1756-1830) Mechelen. Het beeld is gesigneerd met een monogram. Vermoedelijke oude restauraties aanwezig aan de nek( maar dit is niet zeker.) Beeld spreek voor zich van hoge kwaliteit en ideaal voor verzamelaars. Succes !