Fraaie sculptuur van bronzen Art Deco UIL op marmeren voetGesigneerd Naar Milo!Let op kleur is donker brons. !!Hoogte totaal incl. voet 25 cm breedte 12 cm diepte 12 cmGewicht is ruim 2,1 kilo !!!Beeld verkeerd in nieuwstaat.Begin 21e eeuw