Art orthodoxe: grote barokke beeldhouwkunst in polychroom hout die het kind Jezus van Praag voorstelt.Hij wordt afgebeeld staand op een voetstuk, gekleed in een lange cape en een jurk met reliëfdecoratie, gekroond met een kroon bovenop een kruis.Hij houdt in zijn linkerhand een wereldbol met een kruis erop, en met zijn rechterhand zegent hij.Zijn gezicht is van albast, gesneden.Werk met veel details; de plooien van de kleding zijn zeer goed uitgewerkt, het gezicht is delicaat.Hoogte 40,5 cm, breedte 16 cm - 19e eeuwGoede staat van conservering, geen ontbrekende onderdelen, geen restauraties.