Een prachtig antiek bronzen beeldhouwwerk van de beroemde Romeinse godin: de 'Diana of Gabii' (in de Griekse mythologie de godin Artemis).Het origineel is te zien in het Musée du Louvre, in Parijs.Deze versie is gemaakt met groot vakmanschap en dat blijkt uit de vele mooie details van deze sculptuur.Afmetingen: 50 x 17 cm.Gewicht: 9 kilo's.Oorsprong: Frankrijk.Rond 1900.Voorwaarde: zeer goed met lichte gebruikssporen door de leeftijd (zie afbeeldingen).Een zeer decoratief en opvallend klassiek bronzen beeld!