Mooi houten Christus beeld. Vermoedelijk Duits, 18e eeuw Oude restauraties aan de voeten en gebroken vingers ( zie foto’s). Zeer mooi expressief fijne voor afwerking achterkant vlak. Wordt goed ingepakt bij verzending. Succes !