Pattipan en porselein met emailleringen in de Famille Rose, versierd in het 'Mandarijn'-palet met personages.China 18e eeuwBegin van de Qianlong-periode (1736-1795)Lengte: 13,9 cmBreedte : 12,1cmEen restauratie in een hoek, waarschijnlijk een oude scheur aan de rand.