Dit zilveren bord is waarschijnlijk uit de achttiende eeuw.Gemaakt van gehammert en geslepen hoogwaardig zwaar zilver. Het volgt de Barokstijl met een dubbele zes-lobben of geprofileerde rand.Het heeft een maker- of keurenmerk, daarnaast een latere Nederlandse zilvergehalte-markering (Z1, 925-1000) en een monogram aan de voorkant.De achterzijde is gegraveerd richting de rand met een symbool dat twee pijlen afbeeldt (familiewapen?).Behalve een kleine scheur op het oppervlak aan de rand, zoals op de foto, verkeert deze plaat in goede staat. Afmetingen: het is 26 mm hoog en 215 mm in diameter.Herkomst: privécollectie, gekocht op een veiling in 2024 in Nederland.Het gewicht is 497 g.Wereldwijde verzending door DHL-koerier met verzekering!