Kaliope Antieke schijfmuziekdoos met meerdere metalen muziekplaten – ca. eind 19e / begin 20e eeuwPrachtige en zeldzame antieke schijfmuziekdoos in houten cassette, voorzien van een fraai gekleurde binnenafbeelding met berglandschap. Deze klassieke mechanische muziekdoos werkt met verwisselbare metalen muziekplaten (schijven), waarvan er 10 worden meegeleverd.De muziekdoos is uitgevoerd in hout met metalen mechaniek en beschikt over een opwindsleutel. De schijven zijn rijk geperforeerd en tonen duidelijke sporen van ouderdom, passend bij de leeftijd en het karakter van het object. Een schitterend decoratief én historisch stuk.Bijzonderheden: • Originele houten cassette met scharnierend deksel • Binnenzijde voorzien van decoratieve afbeelding • Inclusief meerdere metalen muziekplaten (zie foto’s) • Mechanisch systeem (niet elektrisch) • Prachtig verzamelobject voor liefhebbers van antieke muziekdozen, automata of muziekhistorieEen zeldzaam object dat we wegens verhuizing moeten verkopen.