Deze originele heren reis scheerset is afkomstig uit de periode ca. jaren ’30–’40 en verkeert in een uitzonderlijk complete en authentieke staat.De combinatie van de pre-war Gillette Tech safety razor, de ongeopende Mamelo Luxus mesjes en het Solingen grooming gereedschap maakt deze set bijzonder zeldzaam en zeer aantrekkelijk voor verzamelaars.De set straalt de klassieke pre-war gentleman stijl uit met een functioneel industrieel design, kenmerkend voor de hoogwaardige Europese reis sets uit die periode.Een prachtig bewaard gebleven stuk gebruik geschiedenis dat zowel decoratief als verzamel waardig is.