Schaftkeet BOEHMER PREFAB, EHB, 1999, Opbouw (LxBxH): ca. 4.500 x 2.150 x 2.450 mm, Gebruikt, Basiskenmerken Kenteken: WV-31-YH Goedkeuringsnummer: BPWA 2000 VAR 135Identificatienummer: *XL9EBH13500275042*Datum eerste toelating: 26 mei 1999 Maten & Gewichten Voertuig breedte: 2.180 mm Opbouw (LxBxH): ca. 4.500 x 2.150 x 2.450 mmMassa rijklaar: 1.000 kg Max massa voertuig: 1.350 kg Laadvermogen: 350 kg, Waargenomen gebreken en/of schade • Bevat gebruikssporenWe adviseren gebruik te maken van ons kijkmoment, zodat je een duidelijk beeld krijgt van het omschreven object. Eventuele onvolkomenheden of gebreken vallen onder de verantwoordelijkheid van de koper. Wij raden daarom aan om voorafgaand aan het uitbrengen van een bod zelf zorgvuldig onderzoek te verrichten. Iets met een kenteken gekocht? Dan moet je als nieuwe eigenaar het kentekenbewijs op jouw naam laten zetten. Bij het RDW keuringstation in Heerenveen is dit zo gedaan. Onder bepaalde voorwaarden is het mogelijk een voertuig online over te schrijven. Je hoeft dan niet meer naar een balie of loket. Na betaling van de factuur kan je contact opnemen met Onlineveilingmeester voor de benodigde overschrijvingsdocumenten. Zo werkt online overschrijven. Voor Export kunt u terecht bij Auto Joure XL (hier zijn kosten aan verbonden) Eerder ophalen dan aangegeven afgiftemoment? Na betaling kan de... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl