Setje Chinees porselein uit de 19e en 20e eeuw. In Kantonese stijl gedecoreerd.AfmetingenKleinste bord - diameter: 13,5 cmGrootste bord - diameter: 30 cmPotje - diameter: 9 cm - hoogte: 6 cmConditieKleinste bord - zeer goed: sleets aan de randGrootste bord - zeer goed: sleets aan de randPotje: redelijk goed: kleine chipjesDeksel: gelijmdHet pakket wordt uiterst zorgvuldig verpakt en verstuurd.