Prachtig schaakspel, schaakbord met Régence schaakstukken.Dit unieke schaakspel voor 3 spelers vormt een zeer interessant alternatief voor het standaard schaakspel voor twee. Door zijn grote formaat is hij zeer comfortabel in gebruik. De set is voorzien van een mooi houten bord en 3 sets houten schaakstukken. De hoogte van de koning is 9 cm.De afmeting van het bord is ca. 47 x 53 cm.Het gewicht is ca. 3500 gram.In zeer goede staat, zie foto's.De kavel wordt goed verpakt aangetekend verzonden.