Sawyer, GAF Startset met Viewer en 9 Reels - waaronder Nasa-Peter Pan-Sneewitje-New York - Mexico View-Master reelGullivers reizen - B 3743Peter Pan - schijf - 1 - B 3721Nasa - schijf - 1 - A 4251Den Haag & Scheveningen - schijf 2 - C 3912Mexico - schijf -2 - B 0112Sneeuwitje - schijf - 2 - B 3002Brazilie - schijf -1 - B 0651De schat in de Lappenpop - schijf -2 - B 4752Zeer goede conditie van de items - doos in beschadigde conditieik heb meerdere Viewmaster items in de veiling , bij winnend bod op meerdere items , slechts 1x de verzendkosten.Na 20 jaar in mijn verzameling te hebben gestaan zoekt dit kavel een nieuwe bestemming.Ik heb er in die periode met veel plezier naar gekeken.Bekijk de met zorg gemaakte foto’s goed om elke detail te kunnen waarnemen, deze geven een beter beeld dan ik zou kunnen beschrijven. Bij vergissingen of onduidelijkheden in de tekst zijn de foto’s leidend.Alle kavels worden met zorg verpakt en aangetekend opgestuurd met track & trace Code.Ophalen is op afspraak ook mogelijk.Veel succes met uw bieding.