KIndergrammofoon van blik met gelithografeerde voorstelling van muciserende dieren ,draait op opwindmotortje.Met album met 6 kinderplaatjes ( 78 toeren , 15 cm doorsnee) , w.o. Hollandse liedjes.Verder bijgeleverd een doosje grammofoonnaalden in doosje van His Master's Voice; een Mimosa brochure met overzicht Nwderlandse kinderplaatjesDuits fabrikaat: Saphon.Een simpel maar charmant speelgoedgrammofoontje; voor een indruk zie :https://prf.hn/click/camref:1101l5d7f/creativeref:1101l154331/destination:https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FD6IMOjPDaKoAfmetingen ca 16 cm lang,12 cm breed, 8 cm hoog.In ongerestaureerde dus originele staat, met geringe gebruikssporen.