Set vintage luidsprekers Sanyo SX-6040 – 3-weg – Japan, eind jaren 1970Zeer mooi paar vintage luidsprekers Sanyo SX-6040, geproduceerd eind jaren 1970.Drie-weg model / drie luidsprekers: dome-tweeter, papieren midrange en grote diameter woofer, geïnstalleerd in een kast van walnoothoutfineer met een zwarte voorzijde.Typisch ontwerp uit de gouden eeuw van de Japanse hi-fi, met een warme, precieze klank en een mooie breedte in de bas.Technische specificatiesType: 3-weg speakers, bass-reflexHaut-parleurs :1 dome-tweeter1 medium papier1 boemer papier à suspension soupleToegestane vermogen: ca. 40–60 W RMS / 8 ΩSensitiviteit: ca. 90 dBGeschatte bandbreedte: 45 Hz – 20 kHzAfmetingen: ca. 60 × 36 × 27 cmGewicht: ca. 7 kg per luidsprekerHerkomst: JapanWalnoothoutfineer met zwarte voorzijde en verwijderbare roosters.Toestand (gradatie)Algemene staat: Zeer goedOriginele roosters aanwezig en schoon.Koffers in uitstekende staat: enkele microkrassen aan één zijde, zonder visuele impact.Luidsprekers perfect functioneel: membranen intact, suspensies soepel, tweeters helderGeen vervorming, geen storend geluidVerpakking en verzendingZorgvuldige en stevige verpakking: elke speaker wordt individueel beschermd (bubbelfolie + dikke schuim), versterkt door hoekjes en dubbel karton.Snelle verzending, tracking en verzekerd via een professionele vervoerder.