Sansui Electric Co., Ltd. SR-222 MKII belt-drive platenspeler, Japanse productie uit eind jaren 70 / begin jaren 80. Een degelijk, no-nonsense model uit de periode waarin Sansui nog serieus meedeed in analoge audiotechniek.Deze SR-222 MKII is uitgevoerd met een zwaar aluminium plateau, snaaraandrijving en een S-vormige toonarm met afneembare headshell. Voorzien van originele Sansui headshell en kwalitatief naald en cartridge. Toerentalkeuze 33 en 45 tpm. De speler loopt stabiel en draait correct; armmechaniek functioneert zoals bedoeld. Beschikt over nieuwe snaar en een geoliede motor. Optisch in nette staat met nauwelijks gebruikssporen d. Stofkap aanwezig en intact, met zichtbare haarlijntjes en lichte verkleuring zoals vaak bij dit type. Geen breuken. Zie foto’s voor een realistisch beeld, deze maken deel uit van de beschrijving.Aansluiting via vaste cinch-kabel met aarddraad. Werkt op 220–240V / 50Hz (EU-uitvoering).Afmetingen ca. 43 × 36 × 12 cm. Gewicht ca. 7 kg.Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden. Plateau en tegengewicht worden voor transport gedemonteerd om schade te voorkomen.