Salvador Dali (1904-1989)Pantagruel: De oude koning, 1973Originele kleurenlithografie.Ondertekend met potloodGenummerd / 250 exemplarenOp Japans papier, 75,5 x 53,5 cmVERMELDINGEN :- Veldcatalogus Raisonné #73-7K- Michler en Lopsinger raisonné catalogus #1422INFORMATIE :Deze lithografie maakt deel uit van de serie 'Les songes Drolatiques de Pantagruel' uitgegeven door Carpentier in 1973 en gedrukt in de ateliers Grapholith.Zeer goede staat, kleine gebruikssporen en vlekken aan de rand van het vel (zie foto's).