Salvador Dali (1904-1989)Pantagruel : Wellustige edelman, 1973Originele kleurenlithografie.Ondertekend met potloodGenummerd / 250 exemplarenOp Japans papier, 75,5 x 53,5 cmVERMELDINGEN :- Catalogue raisonné Field #73-7S- Geïllustreerde catalogus Michler en Lopsinger #1402INFORMATIE :Deze lithografie maakt deel uit van de serie 'Les songes Drolatiques de Pantagruel' uitgegeven door Carpentier in 1973 en gedrukt in de ateliers Grapholith.Zeer goede staat, blad ietsje vergeeld en kleine gebruikssporen (zie foto's).