**Zachte Horloge!** Beeld in brons met gouden patina - gesigneerd SALVADOR DALI (1904-1989) - 48 x 17 cmOntdek dit prachtige beeld in brons met een gouden patina, geïnspireerd door het surrealistische concept van de zachte klok. Dit kunstwerk, ongeveer 48 cm hoog en 17 cm breed, is gesigneerd, wat de kwaliteit en artistieke authenticiteit bevestigt. Het belichaamt subtiel het idee van de tijd die verstrijkt, gesymboliseerd door het ontbreken van een opwindmechanisme, wat een poëtische toets toevoegt aan dit unieke stuk.Het beeld is in uitstekende staat, met enkele kleine sporen van de tijd, die getuigen van zijn authenticiteit en ouderdom. Er kunnen zeer lichte vuilplekken aanwezig zijn, maar deze verminderen op geen enkele wijze de elegantie en schoonheid van dit uitzonderlijke kunstwerk.Perfect voor kunstverzamelaars of liefhebbers van uitzonderlijke stukken, zal dit zachte bronzen horloge een verfijnde en tijdloze aanvulling zijn op elk interieur. Het stuk wordt verkocht zonder documentatie.Laat deze gelegenheid niet voorbijgaan om een sculpturaal werk te verwerven dat tegelijk uniek, intrigerend en elegant is, vol symboliek en mysterie.