Salvador Dali (1904-1989)De bisschop, 1973Originele droge naald ets (ateliers Rigal)Non signéeOp vélin Rives 63 × 45 cmAuthenticiteit:Geverifieerd op de achterzijde door Frank Hunter van de 'Albert Field Dali Archives' - de wereldwijde expert in de authenticatie van Salvador Dalí's werken (zie foto).Referenties:- Catalogue raisonné Michler & Lopsinger #606Informatie :Het betreft het ongebruikte blad uit het portfolio 'Roi, je t'attends à Babylone', een zeer zeldzaam en gezocht exemplaar.Zeer goede staat, het vel vertoont enkele kleine gebruikssporen.